Blog

Otevírací prosklená střecha bazénu: Více než jen koupání pod širým nebem

Otevírací prosklená střecha bazénu: Více než jen koupání pod širým nebem

Otevírací prosklená střecha bazénu je inovativním prvkem, který přináší do světa bazénů nový rozměr luxusu a pohodlí. Tato moderní konstrukce umožňuje plavání pod širým nebem za každého počasí. Díky skleněným panelům si můžete užívat sluneční paprsky i za deštivých dnů, což činí bazén dostupným po celý rok. Prosklená střecha zvyšuje estetickou hodnotu prostoru a vytváří … Číst více
ALT-1-otevřené

Sklopná sedátka neustále přepisují prodejní rekordy

Společnost REMING se začala výrobou sklopných nerezových sedátek zabývat někdy kolem roku 2005. Tehdy se jednalo vlastně o náhodu, když nás oslovila nadnárodní společnost KONE s požadavkem na dodávky sklopných nerezových sedátek do kabin výtahů.
Ochraná zástěna proti COVID-19

Ochraná zástěna proti COVID-19

Ochranná zástěna je vhodná do restaurací, firem, hotelů, kanceláří a všech dalších provozoven, kde je potřeba chránit osoby zejména před kapénkovou infekcí.
REMING - Nerezová rozkládací lavička

Rozložte lavici na stůl s posezením

Tento moderní a svojí konstrukcí velmi zajímavý prvek se hodí nejen do zahrad moderních rodinných domů a vil, ale i jako doplněk do sídel firem, kde může sloužit například v odpočinkové a relaxační zóně pro zaměstnance.
REMING - posuvné nerezové okenice s možností uzamčení

S nerezovou okenicí bude váš dům v bezpečí

Potřebujete zabezpečit vaše okna a uvažujete o pořízení mříží? Máme pro vás mnohem zajímavější řešení. Nerezová posuvné okenice s možností uzamčení, podporují architektonický a estetický vzhled celé budovy.
Přerušení tepelných mostů lze řešit jednoduše

Přerušení tepelných mostů lze řešit jednoduše

Na přerušení tepelných mostů je u dnešních staveb kladen velký důraz, i když toto slovní spojení je poněkud nepřesné. Ve skutečnosti by to mělo být nazváno omezeným tepelným mostem.
Pohyblivé dno bazénu

Pohyblivé dno bazénu

Bazén s pohyblivým dnem je určen každému, kdo hledá originální řešení a bezpečnost zejména u dětí. Známe to všichni. Děti, které běhají kolem otevřeného bazénu, se musí neustále hlídat nebo se prostor kolem bazénu musí nějakým způsobem zabezpečit.
Reming -Specialista na nerez, ocel, sklo a hliník

Nerez a černá ocel nesmí během výroby přijít do kontaktu

Při výrobě z nerezového materiálu je na místě oddělit tuto výrobu od prostor, ve kterých se zpracovává černé železo. Mnoho firem si to z prostorových a kapacitních důvodů nemůže dovolit a vše zpracovává v jedné hale.
REMING - Stroj určený pro kartáčování na kulato

Kartáčování nerezových materiálů

Stroje na kartáčování nerezových materiálů vlastníme již dlouhá léta. V minulosti jsme tyto stroje používali pouze pro vlastní potřebu a od roku 2019 nabízíme tuto službu širší veřejnosti.
REMING - Příklad světlíku, který nelze opravit, ale pouze vyměnit

Problematika vlhkosti

I když se nám to nezdá, tak množství vodní páry, která se v průběhu dne uvolňuje do obydleného prostoru je velice hodně. V domácnostech jsou zdrojem vlhkosti především koupelny, prádelny a kuchyně.
REMING - Příklad světlíku, který nelze opravit, ale pouze vyměnit

Mnoho světlíků je v havarijním stavu

Stále máme mnoho budov, kde světlík neodpovídá standardům dnešní doby. Mnoho světlíků je dokonce v havarijním stavu což přináší obyvatelům těchto budov spoustu neřešitelných problémů.
Kovové dekorace do zahrady jsou elegantní i praktické

Kovové dekorace do zahrady jsou elegantní i praktické

Zahrada by měla být místem, kde nám bude příjemně. Docílit toho můžeme jakkoliv – tím základním předpokladem ale je, abyste si vyčlenili zóny pro odpočinek i zábavu, kde budete rádi trávit čas a kochat se zelení.
Z jakého materiálu vybrat venkovní zábrádlí

Z jakého materiálu vybrat venkovní zábrádlí

Většina lidí stále žije v domnění, že cenový rozdíl mezi černou ocelí a nerezem je markantní. Jistě, nerez je cca třikrát až čtyřikrát dražší v nákupu za kilogram, ale ukažme si, že ne vždy tomu tak ve finále musí být.
Výstup na střešní terasu umožní zcela nové možnosti

Výstup na střešní terasu umožní zcela nové možnosti

Střešní terasy bytových domů se v posledních letech stávají běžným řešením, jak trávit zasloužené chvíle volna.