Nepravoúhlé hliníkové výplně otvorů

Společnost REMING je jeden z mála výrobců nepravoúhlých hliníkových výplní otvorů z kvalitních Německých profilů WICONA.

Samozřejmostí je, že hliníkové profily jsou s přerušeným tepelným mostem a v široké škále barevných odstínů – eloxování a výběr barvy dle vzorníku RAL. Možnosti zasklení jsou rovněž velké např. dvojsklo, trojsklo, vitráž ve spojitosti s dithermem a mnoho dalšího. Hliníkové výplně otvorů vyrábíme v nejnáročnějších tvarech a pro svoji složitost (výroba šablon, zkružování profilů a následné výroby) vyžadují velký předstih objednávky před samotnou realizací a konečnou montáží.

Hliníkový profil WICONA se skládá z několika částí a je přerušen speciálním izolantem, aby se zamezilo tepelným ztrátám. Je to nejkvalitnější bezúdržbový profil nesrovnatelný s plastovými nebo dřevěnými profily. Okno nebo dveře na místě zaměříme a dle reálného tvaru vytvoříme přesnou šablonu podle které ve speciálním stroji natvarujeme jednotlivé ohyby hliníkových profilů a sestavíme okno. Povrchovou úpravu provedeme v libovolném odstínu před sestavením. Tato povrchová úprava zajišťuje barevnou stálost odolávající slunečnímu záření a povětrnostním vlivům.

Zasklení se provádí jednoduchým, dvojitým nebo trojitým sklem v dithermálním provedení pro zlepšení tepelné i zvukové izolace v mnoha variantách povrchových úprav. Jednou z variant je např. pokovení, které brání odrazu slunečních paprsků. Sklo jsme schopni dodat i ve vitrážovém provedení, které je často používáno v kostelech a památkově chráněných budovách. V případě zájmu vám po vašem zadání přibližného rozměru a hlavně tvaru okna s tvarovými příčkami (stačí fotografie) a specifikací skla vytvoříme cenovou nabídku.

Jste architekt, projektant, zhotovitel stavby nebo investor? Zde jste na správném místě. Neváhejte nás kontaktovat. My vás vyslechneme, zjistíme vaši představu a účel, který má fasáda plnit a navrhneme vám optimální řešení.

Podívejte se na naše další stránky zaměřené pouze na hliníkové výplně otvorů.

www.hlinikovaoknabrno.cz

Jsme jediní na trhu

Umíme vyrobit gotická okna a další nepravoúhlé tvary z hliníkových profilů.

Jsme flexibilní

Přizpůsobíme se vašim individuálním potřebám.

Radíme a navrhujeme

Máte vizi, ale nejste si jisti, jak ji technicky realizovat? Poradíme vám a navrhneme řešení.

Jsme profesionální

Kvalita, funkčnost a precizní zpracování je u nás samozřejmostí.

Připravujeme:

V závěru roku 2022 budeme realizovat hliníková okna v nepravidelných tvarech na kostele v Moravské Nové Vsi, kterou v létě roku 2021 zasáhlo ničivé tornádo. Fotografie z této akce budeme průběžně zveřejňovat na našem webu a sociálních sítích.

Galerie nepravoúhlých hliníkových výplní otvorů

Rozkliknutím obrázku otevřete fotogalerii

Kontaktujte nás