Interiérové a exteriérové prvky

Vyrábíme jakékoliv interiérové a exteriérové prvky z nerezi, oceli a hliníku často v kombinaci se sklem a dalšími materiály. Vše vyrábíme jak na základě dodané dokumentace, tak po dohodě se zákazníkem dle našeho návrhu. Veškeré výrobky se povrchově upravují dle požadavku zákazníka. Kov vyniká zejména v kráse nerezové oceli a tak se díky moderním výrobním technologiím můžeme obklopit působivou elegancí kovu v interiéru i v exteriéru. Naši pracovníci jsou špičkoví odborníci, jak na tváření kovů, tak na svařování ve všech používaných metodách. Díky své variabilitě lze z oceli vytvořit originální, designový prvek v širokém spektru použití. Nerezový materiál je v dnešní době jeden z nejžádanějších a to jak v interiéru, tak i v exteriéru, ale klasická ocel má rovněž své nezastupitelné místo. Výrobky z běžné oceli vám nabízíme rovněž v několika povrchových úpravách a to zejména v žárovém zinkování, lakovaném povrchu nebo lakováním vypalovací barvou (komaxit).

Interiér

obklady sloupů, částí nábytku a další pasířské práce, okopové plechy, podnože, držáky, úchytky, madla, sloupky, konzoly, lišty, nohy, bytové doplňky, schodiště, zábradlí, luxusní náročné prvky, informační a jiné stojany, kryty radiátorů, police, vitríny, vybavení prodejen a obchodních ploch, nádoby na květiny, digestoře domácí i průmyslové, schůdky a žebříky do bazénů, odpadkové koše, stoly, stolky, gastronábytek a mnoho dalšího.

Exteriér

poštovní schránky, schůdky a žebříky do bazénů, madla, mřížky, žaluzie, slunolamy, obklady různých konstrukcí plechem, informační a jiné stojany, tabule, dvířka na el. rozvaděče a další zařízení, odpadové koše, zábradlí a schodiště, lavičky, mobilní prodejní vozíky, informační a prodejní stánky, gastronábytek, dveře, okna, mříže, branky, brány, ploty, pergoly, přístřešky, světlíky, turnikety, nerezové komíny, kotce, klece a mnoho dalšího.

Reming - Interiér a exteriérní prvky

Galerie

Rozkliknutím obrázku otevřete fotogalerii

Kontaktujte nás