REMING

Specialista na nerez, ocel, sklo a hliník

Náš příběh

Jsme česká společnost bez zahraničního kapitálu a na trhu působíme od roku 1990. Z původně zámečnické dílny díky velice dobrým pracovním výsledkům pomalu ale jistě začala vznikat i stavební společnost, která současně prováděla jak kovovýrobu, tak stavební činost.

V roce 1993 jsme jako jedni z prvních zakoupily výrobní stroje pro výrobu hliníkových oken a dveří. Tato nemalá investice ze začátku vůbec nevypadala dobře a o hliníkové výrobky nebyl zájem. Po navštívení veletrhu v Německu v roce 1994 se vše změnilo a o zakázky nebyla nouze. V této době už společnost zaměstnávala kolem 30 pracovníků a stala se známou mezi architekty, projektanty a investory z celé České republiky.

Hlavním zájmem společnosti byla vždy kovovýroba. Našich výrobků si v roce 1995 všimli i zahraniční investoři. V této době jsme byli oslovení s nabídkou realizace mnoha zakázek po celém Rusku. Tato činnost nás zaměstnala do roku 2000 a získaly jsme mnoho zkušeností, jelikož jsme realizovali hodně nevšední díla pro nejnáročnější Ruskou klientelu. Z těchto zkušeností těžíme dodnes.

Dalším milníkem byl rok 2003 kdy jsme začali s výstavbou bytových a rodinných domů. Tyto realizace probíhaly v řádu dalších deseti let. U všech našich stavebních činností jsme ale nikdy nezapomněli, že našim hlavním cílem je kovovýroba a výroba hliníkových oken a dveří. V těchto oborech působíme dodnes a za uplynulé čtvrtstoletí jsme se stali uznávanou společností.

Ondřej Lhotský, Jana Bagarová a Viktor Macháč

společníci

Naše hodnoty

Pravidelně modernizujeme strojní zařízení k zajištění nejvyšší možné kvality výroby a poskytovaných služeb a stále vytváříme nová technická řešení.  Náš autopark je vybaven osobními, užitkovými a nákladními automobily.

Proto v administrativě zaměstnáváme osm pracovníků, kteří se věnují zákazníkům a poskytují odborné poradenství v nabízených službách.

Jsme držiteli řady certifikátů, užitných vzorů a několika patentů.

Vyrábíme jak pro soukromé osoby, tak pro malé a střední společnosti až po velké nadnárodní společnosti.

Naše společnost nemá nikde finanční závazky v podobě úvěrů, leasingů, nájmů apod., pracujeme pouze s vlastním kapitálem a jsme na seznamu ověřených a spolehlivých firem.