Fasády

Fasády jsou dominantou každé budovy. Hlavně u komerčních budov se velké prosklené plochy těší stále větší oblibě. Plochy rámů jsou u hliníkových fasád minimální a u některých typů téměř neviditelné. Tuto možnost dovoluje bezrámové strukturální zasklení, což je lepení skel na nosnou konstrukci s přiznanou protmelenou spárou. Volit můžete mezi nejrůznějšími způsoby otevírání a volba skel je rovněž rozmanitá. U všech typů skel je vždy na prvním místě bezpečnost a všechna skla jsou vždy kalená. Izolační dvojskla, trojskla a čtyřskla vyhovují i těm nejnáročnějším řešením. Tyto realizace provádíme za pomocí nejmodernějších použitých materiálů na trhu a jejich vývoj neustále sledujeme. V případě nejnáročnějších zasklení spolupracujeme s předními odborníky v oboru stavebního skla.

Jste architekt, projektant, zhotovitel stavby nebo investor? Zde jste na správném místě. Neváhejte nás kontaktovat. My vás vyslechneme, zjistíme vaši představu a účel, který má fasáda plnit a navrhneme vám optimální řešení.

REMING – Fasády

Máme za sebou stovky úspěšných realizací.

Máte vizi, ale nejste si jisti, jak ji technicky realizovat? Poradíme vám a navrhneme řešení.

Přizpůsobíme se vašim individuálním potřebám a přáním. Zákazník je u nás na prvním místě.

Kvalita, funkčnost a precizní zpracování je u nás samozřejmostí. Vlastníme moderní stroje a máme široké možnosti výroby.

Galerie

Rozkliknutím obrázku otevřete fotogalerii

Kontaktujte nás