Nepravoúhlé hliníkové výplně otvorů

Společnost REMING je jeden z mála výrobců nepravoúhlých hliníkových výplní otvorů z kvalitních Německých profilů WICONA.

Samozřejmostí je, že hliníkové profily jsou s přerušeným tepelným mostem a v široké škále barevných odstínů – eloxování a výběr barvy dle vzorníku RAL. Možnosti zasklení jsou rovněž velké např. dvojsklo, trojsklo, vitráž ve spojitosti s dithermem a mnoho dalšího. Hliníkové výplně otvorů vyrábíme v nejnáročnějších tvarech a pro svoji složitost (výroba šablon, zkružování profilů a následné výroby) vyžadují velký předstih objednávky před samotnou realizací a konečnou montáží.

Hliníkový profil WICONA se skládá z několika částí a je přerušen speciálním izolantem, aby se zamezilo tepelným ztrátám. Je to nejkvalitnější bezúdržbový profil nesrovnatelný s plastovými nebo dřevěnými profily. Okno nebo dveře na místě zaměříme a dle reálného tvaru vytvoříme přesnou šablonu podle které ve speciálním stroji natvarujeme jednotlivé ohyby hliníkových profilů a sestavíme okno. Povrchovou úpravu provedeme v libovolném odstínu před sestavením. Tato povrchová úprava zajišťuje barevnou stálost odolávající slunečnímu záření a povětrnostním vlivům.

Zasklení se provádí jednoduchým, dvojitým nebo trojitým sklem v dithermálním provedení pro zlepšení tepelné i zvukové izolace v mnoha variantách povrchových úprav. Jednou z variant je např. pokovení, které brání odrazu slunečních paprsků. Sklo jsme schopni dodat i ve vitrážovém provedení, které je často používáno v kostelech a památkově chráněných budovách. V případě zájmu vám po vašem zadání přibližného rozměru a hlavně tvaru okna s tvarovými příčkami (stačí fotografie) a specifikací skla vytvoříme cenovou nabídku.

Galerie nepravoúhlých hliníkových výplní otvorů

Rozkliknutím obrázku otevřete fotogalerii

« z 4 »

Kontaktujte nás