Kovovýroba & Zámečnictví

Provádíme veškeré zámečnické práce, svařování, povrchové úpravy kovů a další druhy kovovýroby. Pracujeme s klasickou ocelí, nerezovou ocelí, hliníkem a sklem. Jelikož se jedná o výrobu z více odlišných materiálů (ocel, nerez), je nutné zajistit samostatné výrobní prostory, aby nedošlo ke kontaminaci těchto dvou materiálů. Pro tyto účely máme dvě dostatečně velké výrobní haly a samostatné strojní a ruční vybavení. Našim zákazníkům nabízíme kompletní služby od poradenství, návrhu řešení, výroby až po samotnou montáž. Tyto služby samozřejmě zajišťujeme včetně povrchových úprav. Dalším odvětvím, kde nabízíme naše služby, jsou ocelové výplně otvorů. Jedná se převážně o okna, dveře a kompletní stěny. Tuto výrobu jsme realizovali  například pro Univerzitu Tomáš Bati ve Zlíně, kam jsme dodali kolem tří set různých dveří a stěn. Dále tyto dodávky realizujeme pro různé nemocnice nejen v České republice a Evropě ale i v Africe. Našimi dveřmi je například vybavena nemocnice v Keňském Nairobi.

Naše činnost se většinou dělí mezi tři skupiny zákazníků. V první skupině jsou soukromé osoby, většinou z řad majitelů nemovitostí, pro které zajišťujeme kompletní služby od poradenství, návrhu řešení, výroby až po následnou montáž. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Mezi nejčastěji prováděné práce patří výroba nerezového zábradlí, nerezové schránky, nerezové branky, nerezové ploty, posuvné nerezové okenice, různé nerezové konstrukce, nerezové přístřešky, nerezové pergoly, nerezové světlíky, interiérové a exteriérové nerezové prvky, nerezové stoly, nerezový nábytek a mnoho dalšího. Všichni naši zaměstnanci jsou mistry svého oboru a mají mnohaleté pracovní zkušenosti.

Do druhé skupiny nejčastěji patří architekti, majitelé restaurací, obchodů a různých dalších provozoven. Pro tuto klientelu vyrábíme interiérové a exteriérové prvky s důrazem na design. Jedná se například o nerezové police a regály do obchodů, nerezové odpadkové koše, nerezové obaly na květináče a různé další nerezové prvky a celky často kombinované se sklem. U exteriérů se jedná převážně o nerezové venkovní doplňky, výkladce, okenice, přístřešky a designové prvky, jako například nerezový model zeměkoule v Olympii Olomouc. Tyto služby se ve většině případů realizují za asistence architektů a konečných investorů, protože v drtivé většině případů u těchto realizací hraje hlavní roli design a perfektní zpracování celého díla.

Ve třetí skupině našich zákazníků jsou tuzemské i nadnárodní společnosti. Pro tyto společnosti zajišťujeme výrobu všech možných částí, součástí a celků pro strojírenský i potravinářský průmysl. Naše služby využívají firmy jako ABB, KONE, OTIS a mnoho dalších nadnárodních a tuzemských společností. Vzhledem k faktu, že u velkých nadnárodních společností musíme projít velmi náročným výběrovým procesem, který velice přísně kontroluje přesnou kvalitu výroby, termíny dodání a celkový stav naší společnosti ve všech oblastech, jsme schopni se přizpůsobit přání i nejnáročnějších zákazníků.

Ať už se vám jedná o jakýkoliv druh spolupráce, neváhejte se na nás obrátit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Příklady běžně prováděných prací:

  • schodiště, zábradlí, madla, držáky, dveře, stěny, stoly, stojany, police, regály, vozíky
  • sériová kovovýroba, kusová kovovýroba, interiéry, exteriéry, designové prvky
  • klasická zámečnická výroba, svařování, skružování, pálení, obrábění
  • markýzy, slunolamy, posuvné okenice, zastřešení, vstupní portály, světlíky
  • ploty, branky, schránky, mříže, nerezové grily a mnoho dalšího
  • tepelně izolační konzoly s přerušeným tepelným mostem
  • kartáčování nerezových materiálů, povrchové úpravy kovů
  • Sklopná nerezová sedátka do kabin výtahů
  • Sklopná nerezová sedátka do koupelen
  • Nerezové parkovací body k vyznačení parkovacích stání a mnoho dalšího

Kontaktujte nás

Galerie

Rozkliknutím obrázku otevřete fotogalerii

« z 2 »