Interiérové a exteriérové prvky

Vyrábíme širokou škálu interiérových a exteriérových prvků z nerezu, oceli a hliníku, často v kombinaci se sklem a dalšími materiály. Naše výrobky vznikají jak na základě poskytnuté dokumentace, tak ve spolupráci s klientem dle našeho vlastního návrhu. Krása oceli vyniká díky moderním výrobním technologiím, což nám umožňuje vnést do interiérů i exteriérů působivou eleganci kovu. Naši pracovníci jsou vysoce kvalifikovaní odborníci jak na tváření kovů, tak na svařování ve všech používaných metodách. Ocel je mimořádně variabilní materiál, který umožňuje vytvoření originálních designových prvků v širokém spektru aplikací. Nerezový materiál je dnes velmi žádaný, jak v interiérech, tak v exteriérech, ale i klasická ocel si udržuje své nezastupitelné místo. Výrobky z běžné oceli jsou v různých povrchových úpravách, včetně žárového zinkování, lakovaného povrchu nebo lakování vypalovací barvou (komaxit). V poslední době sledujeme vzrůstající trend v používání černé oceli s patrnými stopami opracování, kde je oblíbenou volbou bezbarvý lak jako povrchová úprava.

Interiér

obklady sloupů, částí nábytku a další pasířské práce, okopové plechy, podnože, držáky, úchytky, madla, sloupky, konzoly, lišty, nohy, bytové doplňky, schodiště, zábradlí, luxusní náročné prvky, informační a jiné stojany, kryty radiátorů, police, vitríny, vybavení prodejen a obchodních ploch, nádoby na květiny, digestoře domácí i průmyslové, schůdky a žebříky do bazénů, odpadkové koše, stoly, stolky a mnoho dalšího.

Exteriér

poštovní schránky, schůdky a žebříky do bazénů, madla, mřížky, žaluzie, slunolamy, obklady různých konstrukcí plechem, informační a jiné stojany, tabule, dvířka na el. rozvaděče a další zařízení, odpadkové koše, zábradlí a schodiště, lavičky, mobilní prodejní vozíky, informační a prodejní stánky, dveře, okna, mříže, branky, brány, ploty, pergoly, přístřešky, světlíky, turnikety, nerezové komíny, kotce, klece a mnoho dalšího.

Reming - Interiér a exteriérní prvky

Galerie

Rozkliknutím obrázku otevřete fotogalerii

« z 3 »

Kontaktujte nás