Kovovýroba z oceli

V oboru zámečnictví působíme již od roku 1990. Provádíme veškeré zámečnické práce, svařování a další druhy kovovýroby. Máme  potřebné vybavení  k realizaci i nejnáročnějších zakázek. Nezabýváme se výrobou těžkých konstrukcí, ale precizní kovovýrobou z černé oceli a nerezu. Jelikož se jedná o výrobu ze dvou zcela odlišných materiálů (ocel, nerez), je nutné zajistit samostatné výrobní prostory, aby nedošlo ke kontaminaci těchto dvou materiálů. Pro tyto účely máme dvě dostatečně velké výrobní haly a především samostatné strojní vybavení. Kontaminace nerezu není způsobena pouze přenosem prachu, ale rovněž kontaktem použitého strojního vybavení. Z těchto důvodů máme k dispozici samostatné pily, ruční nářadí, svářečky a další vybavení.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby od poradenství, návrhu řešení, realizaci až po samotnou montáž. Tyto služby samozřejmě zajišťujeme včetně povrchových úprav. V případě černé oceli se jedná převážně o povrchovou úpravu práškového lakování (komaxit) nebo žárového zinkování.  V případě potřeby jsme schopni zajistit i další druhy povrchových úprav dle přání zákazníka. Jsme připraveni, jak na kusovou výrobu, tak na sériovou výrobu. Jelikož je kovovýroba široký pojem, není zde možné vyjmenovat všechny druhy prací, které provádíme. U soukromých osob se jedná převážně o zábradlí, schodiště, mříže, stoly a další konstrukce a prvky, které občas potřebuje na míru vyrobit každý obyvatel nějaké nemovitosti. Bohaté zkušenosti máme rovněž v oblasti skla a není pro nás tedy problém nabídnout naše služby i tam, kde hraje hlavní roli design. Kov a sklo jsou dva prvky, které se mohou vzájemně skvěle doplňovat. O tyto služby nás nejčastěji poptávají architekti, majitelé restaurací a hotelů ale i soukromých nemovitostí. Pro firmy dodáváme, jak jednotlivé výrobky, kde může být každý kus originální, tak se věnujeme stálým dodávkám rúzných komponentů nebo kompletních celků. U výrobních společností se nejčastěji jedná o různé komponenty k výrobním strojům, jejich určité části nebo kompletní celky. Tuto produkci samozřejmě nezajišťujeme pouze z klasické oceli, ale i z nerezu. Pro obchodní společnosti nejčastěji dodáváme kompletní celky například pro vybavení prodejen, obchodů a dalších provozoven. Jedná se převážně o stojany, police, regály pro různé druhy zboží a mnoho dalšího.  

Dalším odvětvím, kde nabízíme naše služby, jsou výplně otvorů. Jedná se převážně o okna, dveře a kompletní stěny. Tuto výrobu zajišťujeme i v protipožárním provedení a s možností použití speciálních profilů VOEST ALPINE. Tuto výrobu jsme realizovali například pro Univerzitu Tomáš Bati ve Zlíně, kam jsme dodali kolem tří set různých dveří a stěn. Dále tyto dodávky realizujeme pro různé nemocnice nejen v České republice a Evropě ale i v Africe. Našimi dveřmi je například vybavena nemocnice v Keňském Nairobi.  

Ať už se vám jedná o jakýkoliv druh spolupráce, neváhejte se na nás obrátit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

N

Klasické zámečnictví

Provádíme běžné zámečnické práce včetně povrchových úprav a montáže.

N

Jsme mobilní

Naše působnost není pouze v Brně, ale v rámci celé České republiky a zahraničí.

N

Jsme flexibilní

Přizpůsobíme se vašim individuálním potřebám.

N

Atypické zámečnictví

Jsme pro vás připraveni vyrobit i nejsložitější technicky náročné prvky a celky.

N

Radíme a navrhujeme

Máte vizi, ale nejste si jisti, jak ji technicky realizovat? Poradíme vám a navrhneme řešení.

N

Jsme profesionální

Kvalita, funkčnost a precizní zpracování je u nás samozřejmostí.

Galerie kovovýroby z oceli

Rozkliknutím obrázku otevřete fotogalerii

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Vyslechneme vás, poradíme a navrhneme řešení vaší situace.