Kovovýroba z nerezi

Nerezové materiály jsou běžnou součástí našich životů. Ne jinak je tomu v oblasti kovovýroby. Výroba se dělí mezi tři hlavní skupiny zákazníků. V první skupině jsou soukromé osoby, většinou z řad majitelů nemovitostí, pro které zajišťujeme kompletní služby od poradenství, návrhu řešení, výroby až po následnou montáž. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Mezi nejčastěji prováděné práce patří výroba nerezového zábradlí, nerezové schránky,nerezové branky,nerezové ploty, posuvné nerezové okenice, různé nerezové konstrukce, nerezové přístřešky, nerezové pergoly, nerezové světlíky, interiérové a exteriérové nerezové prvky, nerezové stoly, nerezový nábytek pasiřské práce a mnoho dalšího. Všichni naši zaměstnanci jsou mistry svého oboru a mají mnohaleté pracovní zkušenosti.

Do druhé skupiny nejčastěji patří architekti, majitelé restaurací, obchodů a různých dalších provozoven. Pro tuto klientelu vyrábíme interiérové a exteriérové prvky s důrazem na design. Jedná se například o nerezové police a regály do obchodů, nerezové odpadkové koše, nerezové obaly na květináče a různé další nerezové prvky a celky často kombinované se sklem. U exteriérů se jedná převážně o nerezové venkovní doplňky, výkladce, přístřešky a designové prvky, jako například nerezový model zeměkoule v Olympii Olomouc. Tyto služby se ve většině případů realizují za asistence architektů a konečných investorů, protože v drtivé většině případů u těchto realizací hraje hlavní roli design a perfektní zpracování celého díla.

Ve třetí skupině našich zákazníků jsou tuzemské i nadnárodní společnosti. Pro tyto firmy zajišťujeme výrobu všech možných částí, součástí a celků pro strojírenský průmysl. Naše služby využívají firmy jako ABB, KONE, OTIS a mnoho dalších nadnárodních a tuzemských společností. Dlohodobě se rovněž zabýváme stálou produkcí sklopných nerezových sedátek do výtahů a dnes patříme k největším producentům těchto výrobků v České republice, což dokazuje neustále rostoucí poptávka a zbudování obchodního zastoupení  na Slovensku. Vzhledem k faktu, že u velkých nadnárodních společností musíme projít velmi náročným výběrovým procesem, který velice přísně kontroluje přesnou kvalitu výroby, termíny dodání a celkový stav naší společnosti ve všech oblastech, jsme schopni se přizpůsobit přání i nejnáročnějších zákazníků.

Příklady běžně prováděných prací:

  • schodiště, zábradlí, madla, držáky, dveře, stěny, stoly, stojany, police, regály, vozíky
  • sériová kovovýroba, kusová kovovýroba, interiéry, exteriéry, designové prvky
  • klasická zámečnická výroba, svařování, skružování, pálení, obrábění
  • markýzy, slunolamy, posuvné okenice, zastřešení, vstupní portály, světlíky
  • ploty, branky, schránky, mříže, nerezové grily a mnoho dalšího
  • tepelně izolační konzoly s přerušeným tepelným mostem
  • kartáčování nerezových materiálů, povrchové úpravy kovů
  • Sklopná nerezová sedátka do kabin výtahů
  • Sklopná nerezová sedátka do koupelen
  • Nerezové parkovací body k vyznačení parkovacích stání a mnoho dalšího
N

Začínáme v kanceláři

Vlastní administrativní zázemí nám dovoluje realizovat i technicky nejnáročnější zakázky.

N

Jsme profesionální

Naši zaměstnanci jsou mistry svého oboru, kvalita, funkčnost, servis a precizní zpracování je u nás samozřejmostí.

N

Radíme a navrhujeme

Máte vizi, ale nejste si jisti, jak ji technicky realizovat? Poradíme vám a navrhneme řešení.

N

Jsme flexibilní

Máte-li zájem o dlouhodobou spolupráci, vytvoříme vám podmínky šité na míru vašim požadavkům.

Galerie kovovýroby z nerezi

Rozkliknutím obrázku otevřete fotogalerii

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Vyslechneme vás, poradíme a navrhneme řešení vaší situace.